Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby, pružná prac. doba, dopravné, 13.plat #yRBQS

referenční číslo: 6617b94a31db27671c7da795 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti plánování výroby a zajímala by Vás práce s pružnou pracovní dobou, ve které budete mít možnost využít svoji znalost angličtiny? Pak nás určitě kontaktujte — nástup je možný ihned, a to přímo do KMENOVÉHO stavu, nejedná se tedy o agenturní zaměstnání.
Náplň práce:
- Plánování a kontrola výrobního procesu a kapacit
- Zpracování a objednávání materiálu
- Řešení logistických reklamací
- Koordinace toků materiálu
- Optimalizace skladových zásob
- Navrhování úprav pro efektivnější využívání zdrojů
Místo výkonu: Průmyslová zóna Triangle
Pokud je pro Vás nabídka práce zajímavá, zašlete nám prosím Váš životopis v ČJ i AJ.

Požadujeme

- Alespoň krátkou praxi s plánováním výroby
- Komunikativní znalost AJ
- Dobrá znalost práce s Excelem

Nabízíme

- Mzdové ohodnocení až 50.000 Kč
- Měsíční bonus
- 13. plat
- Příspěvek na dopravu
- Dovolenou navíc
- Plně dotované stravné
- Cafeterii
- Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
- Další firemní benefity

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní