Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby a prodeje (45.-52.000 Kč)

referenční číslo: 43504 | aktuálnost: 24.11.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Získali jste během svého profesního života zkušenosti v oblasti plánování a chcete je zúročit? Jste člověk se silnými komunikačními schopnostmi a umíte řešit problémy s chladnou hlavou?
Tak získejte pracovní místo v úzkém kolektivu s možností vlastní organizace práce a zajímavými benefity.

Těšíme se na zaslání Vašeho životopisu!

PLÁNOVAČ VÝROBY A PRODEJE (35.-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za plánování výroby, zpracovávání plánů
  • Zajišťování prodeje a nákupu, optimalizace logistiky
  • Spolupráce se zahraničním zákazníkem
  • Optimalizování stavu zásob surovin
  • Plnění plánu prodeje

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (chemie x ekonomie výhodou) - je nutné se naučit stovky surovin!
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontigenční tabulky, datové zdroje)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v oblasti plánování výroby

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo na HPP
  • Možnost finančního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zvýhodněné volání
  • Příspěvek na penzijko
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Ústecko

Mzda: 45 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba