Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby

referenční číslo: 51858 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na této pracovní pozici bude součástí týmu Supply Chain Planning, přičemž budete úzce spolupracovat s týmem výroby (montáže a lisovna) a Vaší hlavní pracovní náplní bude zejména: Plánování výroby montáží a lisovny na základě zákaznických požadavků s cílem zajištění plynulé výroby a zákaznického servisu Kontrola materiálové dostupnosti Tvorba objednávek pro specifikované materiály Spolupráce s týmem výroby, vedoucími směn, oddělením nákupu Práce v plánovacích modulech SAP a MS Excell Aktivní řešení problémů v případě nestandartních situací

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání Výborná znalost MS Excel, znalost SAP výhodou Velmi dobré analytické schopnosti a pečlivost Schopnost samostatné práce, týmový hráč Základní znalost anglického jazyka a výborná znalost českého jazyka Předchozí praxe z oblasti Supply Chain plánování/ objednávání materiálu ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme

Příležitosti pro kariérní růst a odborný rozvoj Přátelské pracovní prostředí Motivující platové ohodnocení Podporu při vzdělávání a rozvoji 5 týdnů dovolené Půlroční bonusy Zvýhodněné stravování Cafeterii na volnočasové aktivity Flexibilní pracovní dobu Akce pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl