Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby, 45 000-50 000 Kč + 100 000 Kč náborový příspěvek

referenční číslo: 54486 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu s dlouholetou tradicí hledáme vhodné kandidáty na pozici Plánovač výroby.
práce v systému SAP plánování výroby produktů na další období a snaha o efektivitu výroby komunikace s obchodním oddělením ohledně objednávek a plánů připravování kapacitního vytížení jednotlivých výrobních linek spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

ŘP sk. B výhodou předchozí zkušenost s plánováním výroby

Nabízíme

náborový příspěvek 100 000,- Kč odměny ke mzdě 13. mzda flexibilní pracovní doba příspěvek na dopravu hrazené parkování stravovenkový paušál benefitní karta Edenred
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl