Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač ve výrobní firmě (25 - 30.000 KČ)

referenční číslo: 17825 | aktuálnost: 08.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracovali jste ve strojírenské výrobě a máte zkušenosti s plánováním? Ovládáte alespoň základy německého jazyka? Pak nám určitě zašlete svůj životopis!

Mezinárodní výrobní firma shání novou posilu do svého týmu na pracovní pozici:

PLÁNOVAČ VE VÝROBNÍ FIRMĚ (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • plánování výroby pro jednotlivá oddělení
  • optimalizace výroby v jednotlivých fázích
  • vytváření výrobních koncepcí pro produkty a kapacitní plánování
  • pravidelný reporting, sledování KPI

Požadujeme

  • dokončení SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost německého jazyka podmínkou
  • zkušenosti s plánováním výroby
  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • odborné zaškolení
  • jazykové kurzy
  • celozávodní stravování
  • příspěvky na PP
  • pozice je vhodná pro ženy i muže
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba