Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač údržby

referenční číslo: 53056 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní automotive společnosti v Havrani hledáme vhodného kandidáta na pozici Plánovače údržby.
Administrativní a technické úkony pro vedoucího správy budov Příprava podkladů, kontrola provedených prací, kontrola funkce zařízení Správa náhradních dílů a materiálů, objednávání a řešení externích servisů Plánování a kontrola dodržování plánu oprav

Požadujeme

SŠ technického směru Zkušenosti z oblasti strojní údržby nebo plánování výhodou Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost Časovou flexibilitu, organizační dovednosti

Nabízíme

Práci ve stabilní mezinárodní společnosti Zaměstnanecké výhody Osobní ohodnocení Variabilní složka mzdy Odměna za docházku na měsíční i pololetní bázi Vánoční bonus Příspěvek na dojíždění Příspěvek na penzijní pojištění Cafeteria systém Stravenky a dotované stravování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl