Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač materiálu do výroby

referenční číslo: 53470 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chceme, aby tu s námi naši čtyřnozí parťáci byli co nejdéle, a jdeme na to od lesa. Víme totiž, že zdraví a spokojenost našich mazlíčků se vyvíjí i od toho, co najdou v misce. Protože dáváme našim nadaným zaměstnancům prostor ke kariérnímu růstu, hledáme nyní nového kolegu do role plánovače odbytu materiálu do výroby.
koordinace rozložení skladových zásob surovin a obalového materiálu tvorba výrobního plánu a hlavně jeho případné operativní úpravy v souladu se situací ve výrobě práce s daty především v systému SAP podílení se na přípravě a provádění inventur

Požadujeme

při práci na podobné pozici jste využíval SAP a další administrativní nástroje jako je třeba Excel dokážete zachovat chladnou hlavu i ve chvíli, kdy jiní ne jste nadaný komunikátor, a dokážete se domluvit nejen česky, ale i anglicky (přibližně na úrovni B2)

Nabízíme

Roční bonus Budeme vám přispívat na váš volný čas prostřednictvím systému Cafeteria, a můžete se těšit i na spoustu dalších příspěvků, jako třeba příspěvek na dojíždění, stravování, zdravotní péči, penzijní připojištění i na životní pojištění. Jestli umíme platit i jinak než jen penězi? Ale jistě, beze všeho – ještě u nás máme: dovolenou navíc volně přístupnou firemní posilovnu firemní vzdělávání a příspěvky na jazykové kurzy a nakonec zvýhodněný nákup firemních produktů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540