Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač/ka výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29112420754 | aktuálnost: 27.04.2024

SMM Elektro, spol. s r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: Plánování a kontrola výroby, vytváření průvodek, dodacích listů, inventarizace,vedení stavu skladových zásob výrobků, zpracování statistik a pracovních výkonů, komunikace se zákazníky po telefonu.
Firma je chráněná dílna, místo je určeno pro osoby invalidní nebo osoby zdravotně znevýhodněné.

NABÍZÍME: Osobní ohodnocení, dotované stravování.
KONTAKT: emailem, osobně, telefonicky 8.00-14.00 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: slovem i písmem, nebo
slovem i písmem

Požadujeme

Práce s PC (Word, Excel)PHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 16 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Říční 1578/1, Svitavy, 56802

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený