Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač/Disponent výroby

referenční číslo: 52665 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

· Přijmutí a zpracování objednávek · Tvorba výrobních plánů · Plánování výroby · Zaplánování nových produktů do plánů výroby · Vytváření reportů hotových plánů výroby · Vyhodnocování plnění výrobních plánů · Přijmutí a zpracování objednávek, plánování · Objednávání materiálu

Požadujeme

· SŠ vzdělání ekonomického/ technického směru
· praxi v automobilovém průmyslu na obdobné pozici výhodou
· komunikativní znalost NJ (AJ)
· Znalost MS Office - Excel
· Analytické myšlení
· flexibilitu, samostatnost, rozhodnost
· řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

· zajímavé finanční ohodnocení · zaměstnanecké benefity (odměny, jazykové kurzy, 25 dní dovolené, unišeky, stravenkový paušál, příspěvek na dopravu) · moderní pracovní prostředí · zázemí stabilní a prosperující společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl