Typ nabídky

Minimální mzda

Placená stáž na oddělení marketingu | brigáda

referenční číslo: 52942 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné studenty/tky VŠ, kteří/které mají zájem o dlouhodobou stáž ve výrobní společnosti v Bohumíně. Pokud máte min. 3 dny v kalendáři volno a baví vás marketing, chcete získat cennou praxi, dejte mi o sobě vědět. Podmínkou je komunikativní AJ. :-)
Práce se sociálními médii, blogem, e-mail Monitoring a vyhodnocování probíhajících kampaní Organizace firemních akcí, výstavy, veletrhy apod. Podpora manažera marketingu Zpracování studií a analýz

Požadujeme

Studium na VŠ oboru marketingu, obchodu nebo ekonomii Ochota pracovat pravidelně 3-5 dní v týdnu Komunikativní angličtina B2 Znalost MS Excel, Word a PowerPoint Zájem o digitální marketing

Nabízíme

Zajímavá odměna Možnost dlouhodobé spolupráce Účast na zajímavých projektech Nové zkušenosti a praxe v oboru marketingu Příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek