Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pizzaři

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27253160741 | aktuálnost: 18.05.2024

TURBO PIZZA, s.r.o.

Pizzaři

Upřesňující informace

pozice: pizzaři
Požadavky:
Do oblíbené provozovny v Příbrami přijmeme nové pizzaře.
Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým a mladým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň
Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou ( zaučíme ), výpis z trestního rejstříku, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérě růst.
Nabízíme:nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
Nástup: možný ihned na neurčito
Mzda: od 30000,- Kč
Kontakt: email: pribram@turbopizza.cz, telefon : 778 433 353
Prvotní kontakt: emailem, telefonem
Pracoviště: Příbram, Pražská 12

Směnný provoz: Turnusové služby

Místo pracoviště: Pražská 12, Příbram, 26101

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy

Oblíbené nabídky (34)