Typ nabídky

Minimální mzda

PHP programátor - medior (AŽ 65.000 KČ)

referenční číslo: 31960 | aktuálnost: 28.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete se podílet na něčem důležitém? Láká Vás pracovat na významném systému, který řídí provoz nemocnic? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis!

Zavedená společnost hledá nového kolegu do party na pozici:
PHP PROGRAMÁTOR - MEDIOR (AŽ 75.000 KČ)

Náplň práce

  • Podílení se na vývoji IS pro zdravotní pojišťovny
  • Analyzování, tvorba návrhu a vývoj klíčových částí aplikace
  • Zavádění nových postupů a technologií
  • Poskytování podpory juniornějším programátorům

Požadujeme

  • PHP – pokročilá znalost, Zend Framework
  • JAVA, Spring Framework
  • Oracle, PostgreSQL, Informix, MongoDB, RabbitMQ
  • Znalost práce v JIRA (výhodou)

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Pololetní odměny
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Služební telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost práce na HOME OFICE
  • Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Přátelské kolegy a super kancelář
  • Nástup možný: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj