Typ nabídky

Minimální mzda

Personální konzultant v Žebráku

referenční číslo: 28938 | aktuálnost: 14.05.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pracujte v týmu skvělých lidí pro ManpowerGroup, jedničku na trhu personálních agentur! U nás vás čeká práce, při které budete v neustálém kontaktu s kandidáty a s naším jedním z největších klientů! Baví vás výzvy, nábor zaměstnanců, administrativa, každodenní telefonická a emailová komunikace? Jste samostatná, asertivní a přátelská osobnost? Pak hledáme právě vás! Rozšiřte naše řady! Pošlete nám životopis a motivační dopis. Čeká vás onsite v rámci HR oddělení našeho klienta v Žebráku (někdy bude potřeba být i v Rakovníku), možnost občasného home office, pravidelná školení, jazykové kurzy, teambuildingy a další zaměstnanecké benefity.
Vaší denní činností bude: kompletní nábor zaměstnanců a jejich následná koordinace reporting tvorba pracovně právních dokumentů (vše naučíme) zaškolení zaměstnanců vytváření a udržování dlouhodobých kontaktů se zaměstnanci

Požadujeme

Měl/a byste být..: komunikativní energická a dravá osobnost, která se nebojí výzev samostatný a asertivní zaměstnanec flexibilní ..a mít: velmi dobré organizační schopnosti předchozí zkušenosti s náborem zaměstnanců (není podmínkou, ale je výhodou) chuť učit se nové věci i chuť do práce schopnost rychle se přizpůsobovat změnám ŘP skupiny B (a nebát se jezdit:) trpělivost s případným velkým množstvím administrativy

Nabízíme

samostatnou a zodpovědnou práci práci na částečný úvazek (3 celé dny v týdnu) množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, možnost občasné práce na home office, sick days, Multisport karta, Cafeterie, jazykové kurzy, mobilní telefon i notebook pro soukromé účely nástup - 5/21 Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete mi, prosím, váš životopis s fotografií a krátký průvodní dopis.

Region: Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek