Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista/ Personalistka

referenční číslo: 41827 | aktuálnost: 08.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte uplatnění a chcete se do budoucna dále rozvíjet v oboru HR? Jste aktivní uživatelem MS Excell? Máte dobré organizační a komunikační schopnosti? Tak nám zašlete váš životopis.
veškerá agenda nástupu agenturních zaměstnanců intenzivní spolupráce s personálními agenturami, denní operativa měsíční fakturace, zpracování srážek a vyúčtování služeb komunikace s výrobou a školícím centrem agenda zahrnující svozovou autobusovou dopravu a její vyúčtování pravidelný reporting HR vedení, tvorba grafů, prezentací a tabulek - MS Excell, Power Point v rámci zastupitelnosti práce s docházkovým systémem

Požadujeme

minimálně SŠ vzdělání aktivní uživatel MS Office, MS Excel praxe v personalistice je velkou výhodou angličtina na mírně pokročilé úrovni organizační schopnosti

Nabízíme

mzda 35.000 - 45.000Kč pravidelné každoroční navyšování mzdy mobilní telefon  flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené docházkový bonus 5.000 Kč 2x půlroční bonus = plná 13. mzda příspěvek na penzijní a životní pojištění  dotované závodní stravování  pitný režim na pracovišti zdarma jazykové kurzy nebo rozvoj zaměstnanců v rámci jednotlivých školení Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (4 800 Kč /rok) možnost dalšího profesního růstu důkladné zaškolení na pozici
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Personalistika, HR