Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 55872 | aktuálnost: 17.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti s vedením personální agendy? Vyznáte se v pracovněprávních předpisech a související legislativě? Hledáte novou výzvu a stabilní uplatnění?

Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Rostoucí technologická společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PERSONALISTA (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění administrativy spojené s chodem HR a mzdového oddělení.
  • Zpracování a správa personální agendy společnosti.
  • Poskytování podpory HR a mzdovému oddělení v jejich každodenních činnostech a projektech, včetně komunikace se zaměstnanci a řešení jejich dotazů.
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti při provádění administrativních úkolů spojených s personální agendou a mzdovým managementem.
  • Monitorování a aktualizace personálních dat v interním systému společnosti.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Praktickou znalost pracovněprávních předpisů
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Komunikativnost a pracovitost
  • Schopnost určit si priority

Nabízíme

  • 13.mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na Multisportkartu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Kafeterie
  • Termín nástupu: Ihned nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR