Typ nabídky

Minimální mzda

Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28592840739 | aktuálnost: 09.06.2024

Radovan Filip

Upřesňující informace

ASISTENTI PORADCE
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Práce na PC - Excel, Word, Office - podmínkou. ŘP sk. B - výhodou, ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace emailem s institucemi a klienty, někdy i po telefonu. Jedná se o naše stávající klienty.
NABÍZÍME: V případě zájmu, je možné uzavřít DPP/DPČ, vše dle domluvy se zaměstnavatelem. Nabízíme zaměstnanecké výhody dle dohody a výkonu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radovan Filip, tel.: 774 166 115, nebo emailem na adresu: radovan.filip@freedomfs.cz
ov.e. 15.5.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - jiné

Místo pracoviště: Svárov 714, Vsetín, 75501

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy