Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pekař/ka (s praxí)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29404420727 | aktuálnost: 16.06.2024

Centrum Kosatec, z. s.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Příprava a pečení chleba, pečiva a dalších pekařských výrobků dle receptur
- Výroba, dělení a tvarování těst
- Zajištění dodržování hygienických standardů a kvality výrobků
- Expedice výrobků, balení
- Úklid pracoviště a dodržování standardů kvality a hygieny
- Spolupráce s ostatními členy týmu na plánování a organizaci práce
Požadujeme:
- Zkušenost v oblasti pekařství je nezbytná, oceníme zkušenosti z pekárny
- Pracovitost, samostatnost
- Nadšení a pozitivní přístup
- Schopnost pracovat v týmu a komunikovat efektivně
- Flexibilita a přizpůsobivost v pracovním prostředí
- Práce vhodná pro muže i ženy
Nabízíme:
- Stabilní pracovní prostředí v pekárně
- Nástup dle dohody na pracovní smlouvu zkrácený úvazek 4-6 hodin denně
- Pravidelnou mzdu, zaškolení na pracovišti
- Možnost profesního rozvoje a růstu ve svém oboru
- Platové ohodnocení a benefity dle úvazku
- Vyhrazené pracovní místo pro osoby znevýhodněné, s podporou a možností dalšího rozvoje
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Sladkovského 2824, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený