Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Parťák skládač (do 29.000) | jedna směna

referenční číslo: 56171 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi vyučen v technickém/strojním oboru a ve výkresové dokumentaci se neztratíš? Jsi pečlivý a hledáš práci na jednu směnu s volnými víkendy? V tom případě jsi ideálním kandidátem pro naši pracovní pozici! Pokud máš zájem tak neváhej! Pošli nám tvůj životopis a vítej u nás!

Náplň práce

  • Budeš skládat pakety podle výkresové dokumentace
  • K práci ti občas bude k dispozici ruční elektrické nářadí o které se budeš i lehce starat
  • Budeš řezat, vrtat a brousit materiál

Požadujeme

  • Minimálně výuční list - strojní nebo technický obor
  • Dobrá znalost orientace ve výkresové dokumentaci
  • Šikovnost, preciznost
  • Spolehlivý a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Práci na jednu směnu a volné víkendy!
  • Stabilní zaměstnání
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na dopravu a penzijní připojištění
  • Firemní akce

Mzda: 27 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl