Typ nabídky

Minimální mzda

Ostřílený vedoucí výroby - od 50.000 KČ

referenční číslo: 41237 | aktuálnost: 05.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte za sebou prokazatelnou zkušenost z výrobní firmy na vedoucí pozici nejlépe v potravinářském průmyslu? Nedělá Vám problém komunikace, asertivita, motivace podřízených, reporty nadřízeným a kompletní zaštítění kvalitní výroby?
Právě hledáme vedoucího provozu a čekáme na Váš životopis!

Náplň práce

  • Kompletní dohled nad výrobou společnosti s důrazem na maximální využití všech technologií a pracovních sil
  • Zodpovědnost za kvalitní výrobu v předepsané kvalitě a požadovaném čase
  • Řešení reklamací a nastavení opatření k jejich předcházení
  • Kompletní nastavení výrobních procesů u nových projektů, přenastavení či optimalizace již zavedených výrobních procesů vedoucích ke snížení nákladů
  • Komunikace odděleními napříč společností, včetně externích dodavatelů a poskytovatelů služeb
  • Vedení příslušné evidence a tvorba reportů

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ - nejlépe potravinářského směru
  • Praxe na vedoucí pozici výrobní firmy
  • Zkušenost s vedením kolektivu
  • Orientace v nástrojích štíhlé výroby a kvality
  • Časová flexibilita, komunikativní, argumentační, technické, analytické a organizační schopnosti
  • AJ - komunikativní - výhodou
  • Práce na PC - Balíček MS Office + interní systém
  • Orientace v problematice HACCP
  • ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Nástupní plat od 50.000 Kč/ dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného homeoffice
  • Pololetní odměny
  • Prémie
  • Práce s moderními technologiemi
  • Možnost vlastního nastavení procesů
  • Možnost osobního rozvoje
  • Zázemí prosperující a rozvíjející se firmy
  • Sleva na firemní produkty
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Hradec Králové

Mzda: 50 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba