Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ostraha prodejny - strážní a detektivní činnost

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29379840733 | aktuálnost: 01.06.2024

M&M Security Ensure s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Detektivní práce.
- Práce s kamerovým systémem a sledovací technikou.
- Sledování osob s využitím techniky k získávání důkazního materiálu (např. krádeže).
- Občasná pochůzková kontrola.
- Zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů.
- Denní služby.

Požadujeme:
- Věk nad 18 let.
- Bezúhonnost.
- Schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci.
- Příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, flexibilitu.
- Praxe a certifikát strážného výhodou.
Vhodné o pro osoby s OZZ - musí být zdravotně způsobilý, fyzicky zdatný - žádná překážka s chůzí.

Prosíme uchazeče, aby nechodili na místo pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt telefonicky nebo e-mailem: PO, ST, ČT, PÁ od 8:00-15:00 a v ÚT od 8:00-13:00 hod.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 160 - 21 840 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pilnáčkova 410/7, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený