Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ostraha prodejny Lidl

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28753780714 | aktuálnost: 27.04.2024

GADO, s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný ihned

Požadujeme:
Věk nad 18 let, doložení výpisu z RT, příjemné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu. Praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:
Kamerový monitoring a pochůzky po prodejně, bezpečnostní dohled nad celou prodejnou, zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob. Spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti, odměny při zadržení osob při páchání trestné činnosti a za zjištění a vyřešení mimořádných situací.
Nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem a denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.
Zprostředkování certifikátu strážného. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhondé pro osoby OZP, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Kontakt tel. 734 881 689, Po - Pá 8.00 - 17.00 hod.
Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Směnný provoz: Turnusové služby

Poznámka k jazykovým znalostem: slovem i písmem

Požadujeme

Práce s PC pro kamerový systémPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradecká 1180, Holice, 53401

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený