Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ostraha prodejny LIDL

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27593580786 | aktuálnost: 27.04.2024

Protektia s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, denní pracovní doba maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, certifikát Strážný nebo Detektiv (zajistíme), věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Praxe výhodou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP na dobu určitou s možností prodloužení, odměny za záchyty, možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, zprostředkování certifikátu Strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., tel. 734 881 684 nebo na e-mail: nabor2.centrum@protektia.cz.
Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Směnný provoz: Turnusové služby

Místo pracoviště: U Stadionu 1655/8a, Havířov, 73601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní