Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ostraha prodejny Lidl

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27215400775 | aktuálnost: 06.06.2024

Protektia s.r.o.

Upřesňující informace

Prvotní kontakt telefonicky (č. 734 881 684, PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hod.) nebo zasláním životopisu (s kontaktními údaji) na e-mailovou adresu nabor2.centrum@protektia.cz.
Prosíme NENAVŠTĚVOVAT pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.
Místo vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Požadujeme:
- plnoletost, trestní bezúhonnost
- zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování, flexibilitu
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- základní znalost práce na PC pro kamerový systém
- schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci (krádeže)
- certifikát Strážný nebo Detektiv výhodou (zajistíme).
Náplň práce:
- strážní a pochůzková činnost, práce s kamerovým systémem
- zajištění ostrahy majetku a ochrany osob, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů
- spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost
- pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Nabízíme:
- práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP
- možnost plánování směn po dohodě s manažerem prodejny, možnost čerpání záloh na mzdu
- zprostředkování certifikátu strážného a zaškolení
- odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací
- PP na dobu určitou s možností prodloužení.

Směnný provoz: Turnusové služby

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC

Místo pracoviště: Jiráskova 1832, Rychnov nad Kněžnou, 51601

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní