Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ostraha objektu - blatnice POD SV. antonínkem

referenční číslo: 56419 | aktuálnost: 03.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako OSTRAHA OBJEKTU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností

Náplň práce

  • Kontrola a evidence aut
  • Dohled nad kamerovým systémem
  • Obchůzková činnost v areálu

Požadujeme

  • Certifikát strážného

Nabízíme

  • 116,5/hodinu + příplatky za noční směny, so+ne, svátky
  • 80-100 hodin/měsíc, po-pá 22-06 hod., so,ne,svátky, * 12 hodin/denně, noční +denní
  • Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Klidnou a pohodovou práci
  • Pravidelné vyplácení mzdy
  • Možnost profesního růstu
  • Kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem
  • Hlavní pracovní poměr
  • Pracoviště na chráněném trhu práce přednostně určeno pro ID I. – III. stupně, OZP, OZZ
  • Místo výkonu práce: Blatnice pod Svatým Antonínkem

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha