Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ošetřovatel exotických zvířat

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17431670763 | aktuálnost: 18.05.2024

Terra Company Habal s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- Různorodá manuální práce spojená s komplexní péčí o exotická terarijní zvířata
- Péče o terarijní exotická zvířata
- Péče o krmný hmyz
Požadujeme:
- Pozitivní vztah k práci s lidmi a zvířaty
- Manuální zručnost
- Výborná fyzická kondice, dobrý zdravotní stav
- Schopnost samostatného uvažování
- Zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností
- Spolehlivost, organizační schopnosti a pečlivost
Nabízíme:
- Kvalifikace není nutností, zaškolení samozřejmostí
- Jistotu a stabilitu pracovního zázemí
- Zajímavou a různorodou pracovní příležitost v přátelském dynamickém kolektivu
- Příplatky za práci o víkendu
- Firemní akce
- Zajištění OOPP a firemních uniform
- Kvalitní zázemí pro zaměstnance – sprcha, kuchyňka, prádelna
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Vlastní doprava nutnáPHP_EOL

Mzda: 135 - 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 118, Úhřetická Lhota, 53002

Region: Pardubický kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy