Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Organizační pracovník / pracovnice v kanceláři - účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28612240739 | aktuálnost: 02.05.2024

Dětský domov, Potštejn, Českých bratří 141

Upřesňující informace

Kontakt zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail ddpotstejn@ddpotstejn.cz.

Požadavky:
- středoškolské vzdělání, výhodou ekonomické
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (Word, Internet)
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce.
Náplň práce:
- příprava podkladů pro účetní firmu
- základní znalost účetnictví
- evidence a správa majetku
- vedení školní jídelny
- ostatní činnosti spojené s provozem zařízení
- v případě vedení zaměstnanců náleží příplatek.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - textový editor (Word) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Českých bratří 141, Potštejn, 51743

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený