Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Oracle Database Administrator

referenční číslo: 53895 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící ve financích, hledáme Oracle Database Admina se zkušenostmi s Oracle DB 19c. Budete mít klíčovou roli při správě a optimalizace databázové infrastruktury a možnost neustále naše systémy posouvat na vyšší úroveň co se týče výkonnosti, ale i spolehlivosti. Hledáme někoho kdo již má alespoň nějaké zkušenosti s administrací Oracle, ale zároveň přikládáme stejnou váhu osobnosti a je pro nás stejně kritické zapadnout do týmu, protože vše ostatní jsme schopni Vás naučit.
Budete mít na starost správu naší Oracle DB 19c a infrastruktury kolem ní s tím, že jsme schopni většinu věcí v případě potřeby naučit. Správa, údržba a monitoring databází Oracle (RAC) Zálohování databáze (RMAN, ZDLRA) Správa Oracle GoldenGate Správa Oracle Clusterware Správa OS Linux Podpora on-call - střídání po týdnech s kolegy v týmu - jedná se obvykle o jednotky hovorů měsíčně

Požadujeme

Je kritické mít zkušenosti s administrativou Oracle DB 19c a orientovat se v prostředí Linuxu. Vše ostatní jsme schopni naučit. Pokročilé administrační schopnosti Oracle DB 19c Zkušenosti se správou nebo alespoň orientací v OS Linux Plynulá čeština/slovenština a středně pokročilá angličtina Výhodou je pak Zkušenosti s nastavením a správou systému Oracle RAC a Data Guard Zkušenosti se správou Oracle GoldenGate Zkušenosti se správou Oracle Exadata a ZDLRA

Nabízíme

roční bonus do výše 10% příspěvek 7000,- Kč ročně na dovolenou, sport aj. hybridní pracovní režim (1-2 dny v týdnu na HO) pružnou pracovní dobu 5 týdnů dovolené + 5 dodatečných dnů volna stravenky v hodnotě 150,- Kč za odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem příspěvek na penzijní pojištění možnosti jazykových kurzů v případě potřeby péči o duši: neomezená možnost využití služeb Soulmio (možnost online anonymních konzultací s psychoterapeuty) online lékařská poradna uLékaře občerstvení na pracovišti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby