Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Optometrista

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 18484800733 | aktuálnost: 27.04.2024

ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme:
odborné vzdělání nebo praxe na pozici optometrista, komunikační dovednosti, obchodní a prodejní dovednosti, loajalitu k naší společnosti, aktivní přístup ke své práci a chuť se vzdělávat
Náplň práce:
vyšetřování zraku, aplikace kontaktních čoček, obsluha a péče o naše zákazníky, odborné poradenství pro naše zákazníky, nabídka a prodej dioptrických a slunečních brýlí, administrativa spojená s chodem provozovny
Nabízíme:
zázemí rodinné firmy s individuálním přístupem, příjemné pracovní prostředí, vlastní školící a vzdělávací program v rámci naší Akademie, zajímavé zaměstnanecké benefity, motivační odměňovací program, volné víkendy a svátky, 5 týdnů dovolené
Hlásit se e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Josefa Hory 2867, Teplice, 41501

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské