Typ nabídky

Minimální mzda

Optometrista | 50 000 Kč

referenční číslo: 7-13-396333 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máte VŠ vzdělání v oboru Optometrie a hledáte pracovní příležitost?

Stabilní prodejce oční optiky hledá Optometristu. Šanci mají zkušení i absolventi.

Vaší náplní práce bude:

- vyšetřování zrakových funkcí a stanovení příslušné korekce
- kompletní servis pro klienty začínající s aplikací čoček
- poradenská činnost v oblasti refrakčních vad
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- fakturace za prodané zboží a další drobná administrativa

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru optometrie
pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování
dynamická osobnost ochotná učit se
flexibilita
angličtina výhodou

Nabízíme

služební automobil
bonusová složka platu - až 5 000 Kč/měs.
zaměstnanecké slevy
stravenky
kafeterie
vzdělávací programy

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Tábor, Tábor,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Vhodné pro: Absolventy