Typ nabídky

Minimální mzda

Opravář zemědělských strojů, strojní mechanik, autoelektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29365080728 | aktuálnost: 10.06.2024

LOCRA - Tech s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
Servis a opravy hydraulických nakládacích jeřábů, práce na dílně i u zákazníka.
Požadujeme:
Manuální zručnost, spolehlivost, práce v kolektivu, řidičský průkaz skupiny B, C výhodou, svářečský průkaz CO2 výhodou. Praxe v oboru není nutností, zaučení je samozřejmostí.

První kontakt telefonicky (7:00 - 15:30), e-mailem nebo osobně (POUZE po telefonické dohodě).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 180 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Horecká 518/4, Křelov-Břuchotín,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy