Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Opravář zemědělských a stavebních strojů - automechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29224080752 | aktuálnost: 02.05.2024

STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
servis stavebních strojů, vozidel a techniky; provádění údržbářských, opravárenských a seřizovacích prací

Požadujeme:
Manuální zručnost; Pečlivost; Trestní bezúhonnost; Samostatnost; Řidičský průkaz sk. B, C+ CE - výhodou; Svářečský průkaz - výhodou; Spolehlivost; Flexibilita; Vzdělání a praxi v oboru

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: administrativa@strojeastavby.cz;
- telefonicky na čísle 731 146 985 - pan Jakub Nešťák

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 116, Hranice, 75361

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity