Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Opravář/ka zemědělských nebo stavebních strojů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28498860737 | aktuálnost: 30.04.2024

A-Z PREZIP a.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: oprava a servis strojů, pohotovostní výjezdy k poruchám na zakázky v rámci ČR
Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru mechanik zemědělských nebo stavebních strojů, znalost hydraulických systémů výhodou, odpovědnost a kladný přístup k práci.

První kontakt učiňte, prosím, na uvedeném telefonním čísle po - pá 7:00 - 15:30 hod. nebo na uvedené e-mailové adrese.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 210 - 250 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Pardubická 326, Chrudim, 53701

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity