Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor zásobování svařovny s vzv, mzda 35.000-40.000 kč/m, ubytování

referenční číslo: 54085 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024, POHOVOR 30.4.2024 !!!
Pro jednu z nejznámějších světových značek na poli zemních strojů hledáme operátora zásobování svařovny se zkoušenostmi s VZV, kteří budou zásobovat svařovnu materiálem. Pro všechny naše zaměstnance máme zcela ZDARMA zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně (pokoje dvoulůžkové), každý pokoj má vlastní koupelnu i WC. Na všechny směny Vás dopraví firemní svozový autobus také ZDARMA. Směnný provoz: 3 směny Lokalita: Dobříš Před nástupem každý vážný zájemce prochází zkouškou manuální zručnosti, prohlídkou závodu a důkladným zaškolením. !!! NUTNOST NÁSTUPU 2.5.2024 !!! POHOVOR 30.4.2024 OD 8:30 HOD.

Požadujeme

- zkušenost s VZV (nemusí být oprávnění na VZV)
- spolehlivost a skvělá docházka

Nabízíme

Průměrná měsíční mzda 35.000-40.000 Kč s jistotou pravidelného růstu příplatek za odpolední směnu 12 Kč/hod příplatek za noční směnu 20% z průměru příspěvek na penzijní připojištění vzdělávací kurzy motivační bonusy 25 dní dovolené na kalendářní rok zajištěné ubytování na pěkné a čisté ubytovně ZDARMA dotované závodní stravování nebo stravenky svozy do zaměstnání ZDARMA pitný režim v celém areálu moderní, čisté a bezpečné prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl