Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výstupní kontroly, mzda od 33000 Kč

referenční číslo: 53086 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy v Ostravě - Kunčicích, která se zabývá výrobou kol hledáme nové kolegy na pozici Operátor výstupní kontroly. Nabízíme stabilní a jistou práci, našich zaměstnanců si vážíme a dokážeme je náležitě ocenit. Možnost týdenních záloh. Přidej se do našeho týmu a společně s námi roztočíš kola světových značek aut jako je Porsche, BMW, Kia, Toyota, anebo české Škody. SVŮJ ŽIVOTOPIS ZAŠLETE JEŠTĚ DNES!
Finální kontrola hotových výrobků před expedicí zákazníkovi Kontrolovat kola vizuálně a rozpoznávat vady Manipulovat s koly na dopravníku (nezvedat, ale přetáčet) Budete se střídat s pracovištěm balení kol a 200% kontroly

Požadujeme

Fyzická zdatnost Zodpovědnost a pečlivost Spolehlivost v docházce Praxe na obdobné pozici je výhodou, ne podmínkou Ochota pracovat ve třísměnném režimu od pondělí do pátku Dobrý zdravotní stav - oční prohlídka

Nabízíme

Průměrná mzda od 33 000 Kč + příplatky dle zákoníku práce 13. a 14. plat Měsíční prémie až 21 % každý měsíc 1 750 Kč docházkový bonus při plné docházce Příplatek za práci ve stíženém pracovním prostředí 8 Kč/hod Příplatek 4,50 kč/hod za odpolední směny Možnost přestupu do kmene 25 dní dovolené Závodní stravování Možnost týdenních záloh
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba