Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby ve Vyškově

referenční číslo: 53308 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme manuálně zručné operátory výroby, kteří se přidají ke stále rostoucímu a úspěšného týmu na poli produktů z plastů pro automotive i non automotive zákazníky.
práce na výrobní lince manipulace s plastovými výrobky jednoduché montážní úkony vizuální kontrola výrobků evidence počtu vyrobených kusů

Požadujeme

manuální zručnost pracovitost a pečlivost zodpovědnost dobrý zdravotní stav praxe z výroby výhodou ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

pracovní smlouva na dobu neurčitou příplatky ke mzdě dovolená navíc stravenkový paušál příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy zvýhodněné mobilní tarify nástup ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba