Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby ve Slatině

referenční číslo: 53612 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme samostatného, šikovného a spolehlivého Operátora výroby v Brně - Slatina. Jedná se o 12hodinové směny 6:30 – 18:30 hod. dle směnového kalendáře (3 – 4 směny v týdnu).
lehká manuální práce kompletování, skládání, balení, lepení výroba drobných plastových polotovarů práce dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

zkušenosti z výroby výhodou manuální zručnost schopnost pracovat samostatně a efektivně ochota pracovat na 12hodinové směny nástup ihned

Nabízíme

práce na hlavní pracovní poměr odměny ke mzdě práce v čisté výrobě obědy za 28 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba