Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby v Německu – 2.300 € čistého

referenční číslo: 38482 | aktuálnost: 30.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přední světový výrobce farmaceutického a průmyslového skla hledá nové členy do týmu bez nutnosti znalosti německého jazyka. Práce jen kousek od Chebu, za skvělých podmínek a v českém kolektivu.
Nástupní mzda 2.000 EUR + příplatky dle německého zákoníku práce.
Zajištění správné výroby skleněných trubek Kontrola kvality výrobků Uvolňování, balení a označování hotových výrobků před expedicí Údržba zařízení a pracoviště ve spolupráci s mistrem

Požadujeme

Ochota pracovat na 3 směny v nepřetržitém provoze Vlastní automobil Technická gramotnost Značná míra pečlivosti a samostatnosti Ukončené odborné vzdělání a ochota učit se Zkušenost z výroby Životopis v českém i německém jazyce

Nabízíme

Měsíční prémie a bonusy Směnové příplatky 32 dní dovolené Kolektivní smlouva Příspěvek na penzijní připojištění Výuka cizích jazyků Kariérní růst Příspěvek na dovolenou Vánoční bonus Kantýna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 72 500 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba