Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby – Tuřany

referenční číslo: 53223 | aktuálnost: 22.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme samostatného, schopného a spolehlivého Operátora výroby do Tuřan, kousek od letiště. Práce je různorodá a vyžaduje alespoň základní znalost češtiny pro efektivní komunikaci a pochopení pokynů.
manuální montážní práce na výrobní lince různorodá manuální práce práce dle pokynů nadřízeného

Požadujeme

Zkušenosti s montáží nebo z výroby Manuální zručnost Schopnost pracovat samostatně a efektivně Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směna) Nástup ihned

Nabízíme

Mzda 25 500 Kč Příležitost k budoucímu zvýšení mzdy o další cca 2-3 tisíce Pracovní doba 7,5 hodin Po zkušební době možnost získání odměny Travel bonus až 1 000 Kč Fruit days a přestávka navíc 5 týdnů dovolené Práce v čisté výrobě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba