Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - svozová doprava

referenční číslo: 40480 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci v úspěšné firmě? Nevadí vám pracovat na 3 směny? Přihlaste se a využijte svozovou dopravu, závodní jídelnu a mnoho dalších benefitů.
Operátorská a manipulační činnost u poloautomatických linek.

Požadujeme

Ochota pracovat ve 3 směnném provozu Samostatnost, zodpovědnost Fyzická zdatnost

Nabízíme

Svozová doprava ze směrů: Beroun, Příbram, Kařez, Strašice, Suchomasty Příplatky za směnnost Týmový bonus Půlroční bonus Závodní jídelna 30 dní dovolené Praní pracovního oblečení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba