Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby / strojník - Štětí (m/ž)

referenční číslo: 40613 | aktuálnost: 11.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost ve Štětí hledáme vyučené operátory do výroby. Nástup přímo do kmene do společnosti.
Obsluha zařízení na zpracování papíru Odpovědnost za stav a chod zařízení Spolupráce na zlepšování a zdokonalovaní výrobního procesu Správa dokumentace

Požadujeme

SOŠ/SOU vzdělání - obor strojírenství Ochota práce ve směnném provozu Dobré organizační schopnosti Schopnost logického myšlení Samostatnost, spolehlivost a technická zdatnost

Nabízíme

Příspěvek na dopravu až 2.000 Kč Příspěvek na ubytování 3.500 Kč Stravenky v hodnotě cca 2.000 Kč/měsíc Příspěvek na volnočasové aktivity 9.400 Kč/rok Odměna za doporučení zaměstnance 30.000 Kč Náborový příspěvek 30.000 Kč Příspěvek na penzijní připojištění Zaměstnanecké půjčky Odměna při životním/pracovním výročí Příměstský tábor a pobytový tábor pro děti zaměstnanců a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 23 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba