Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby/strojní zámečník - až 35 000 Kč

referenční číslo: 53327 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabídka práce je u Olomouce, jsme schopni Vám poskytnout ubytování.
práce s kovem - pilování, broušení, vrtání, zalešťování... práce podle jednoduchých technologický postupů práce s manipulační technikou práce v třísměnném provozu

Požadujeme

SŠ vzdělání technického směru manuální zručnost zkušenosti z výroby podmínkou umíte pracovat alespoň s nějakými měřidly

Nabízíme

osobní ohodnocení až ve výši 4 500 Kč/měsíc příplatky za směnnost příspěvek na dopravu až 106 Kč/den závodní stravování za pár korun 5 týdnů dovolené Multisport karta ubytování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba