Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby smlouva na dobu neurčitou

referenční číslo: 53385 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidej se do rostoucí firmy, jejímž programem je výroba široké škály produktů z plastů.
Práce ve stoje u strojů, můžou se zaučit a přejít na práci, kde se sedí. Je to různorodá práce, střídají se u strojů. Možnost kariérního růstu Evidence počtu vyrobených kusů do výrobní dokumentace. 3 směnný provoz

Požadujeme

Manuální zručnost Dobrý zdravotní stav Pracovitost a pečlivost

Nabízíme

Pracovní smlouva na dobu neurčitou Práci na plný úvazek, Zajímavé mzdové ohodnocení, nadstandardní příplatky, Dovolenou navíc, Stravenkový paušál, Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé mzdy, Zvýhodněné mobilní tarify.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl