Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby / Skladník – možnost karierního růstu

referenční číslo: 53321 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se do týmu. Můžete získat zajímavé bonusy a benefity ke mzdě. Pokud hledáte zaměstnavatele, který Vám pomůže se zdokonalovat a dá vám možnost kariérního růstu, pak jste tu správně. Směny jsou od pondělí do pátku na třísměnný 8hodinový provoz.
Naše operátorské pozice se dělí na tři typy podle výroby. V rámci vašich zkušeností Vám při osobním pohovoru doporučíme, na jaký typ se nejlépe hodíte, avšak je zde možnost přestoupit na jinou část výroby. 1. Příjem a výdej: Vaším úkolem na pozici operátora bude příjem a vychystávání materiálu pro výrobní linky. Jedná se o jednoduchou práci s elektronickou čtečkou a VZV. 2. Balení: Tato pozice zahrnuje obsluhu výrobní linky. Jedná se o vážení, balení a celkovou kontrolu hotových výrobků. 3. Extruze: Jedná se o nejdůležitější část výroby. Zde přímo připravujete výrobky a jste zodpovědní i za přístroje na výrobu jenž vám budou svěřeny.

Požadujeme

manuální zručnost časová flexibilita poctivost Výhodou: předchozí praxe na pozici operátora nebo ve výrobě zkušenost s vysokozdvižným vozíkem znalost práce na počítači základní znalost AJ

Nabízíme

práce na hlavní pracovní poměr čtvrtletní výrobní bonus příplatek za noční směny 20 % 5 týdnů dovolené příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění firemní vzdělávání a příspěvek na jazykové kurzy Vodafone zvýhodněný tarif příspěvek na dentální péči ve výši 1 800 Kč ročně stravenkový paušál a kantýna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl