Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby s možností ubytování ZDARMA + náborový příspěvek 30 000 Kč!

referenční číslo: 43160 | aktuálnost: 02.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do našeho rozrůstajícího se týmu pracovníků. Pojďte pracovat do stabilní společnosti, kde se budete podílet na výrobě autosedaček, nejvyšší kvality. Jste šikovný, zruční a hledáte stabilní zaměstnání?  Pojďte a rozšiřte náš tým! Místo výkonu práce: Solnice.
Montáž – operátor výroby – provádí jednotlivé operace na lince dle pracovního zařazení – výroba i čalounění automobilových sedaček.

Požadujeme

Ochotu pracovat ve třísměnném provozu. Dobrý zdravotní stav. Fyzickou zdatnost. Pečlivost a samostatnost.  Znalost ČJ jazyka na komunikativní úrovni.

Nabízíme

Smlouvu na HPP.  Měsíční mzdu až 32 000 Kč.  Náborový bonus 30 000 Kč.  Stravenky. Možnost využít ubytování a to zcela ZDARMA.  Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů dovolené).  Závodní stravování.  Nástup možný IHNED.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair, Výroba, průmysl