Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby s bonusem až 4000 Kč

referenční číslo: 54703 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma vyrábějící širokou škálu výrobků z plastu pro automotive zákazníky, hledá do svého týmu operátora výroby.
Manuální práce na lince Nenáročně montáže výrobků Kalkulace počtu vyrobených kusů Vizuální kontrola produktů Obsluha strojů

Požadujeme

Spolehlivý a zodpovědný Dobrý zdravotní stav Manuální zručnost Praxe na obdobné pozici vítána, ne však podmínkou Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

Práce na plný úvazek Pracovní smlouva na dobu neurčitou Výplata pravidelně každý měsíc Bonus ke mzdě dle výkonu až 4000 Kč Možnost kariérního růstu na pozice Mistr či Teamleader Práce v čistém prostředí Možnost práce v sedě Dovolená navíc
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl