Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby / operátorka výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29347560782 | aktuálnost: 18.06.2024

HRONOVSKÝ s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou, třísměnný provoz.

Pracovní náplň: práce zaměřená na drobnou ruční výrobu, výroba kabelové konfekce, spínačů a jiných drobných dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky: nutná zručnost při manipulaci s velmi malými díly, náročné na jemnou motoriku a zrak.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, stravenkový paušál, zvýhodněné tarify mobilních operátorů, příspěvek do penzijního/životního fondu.

Kontakt - Mgr. Neoralová Michaela, tel.: 775 884 659 (od 07:00 hod. do 14:00 hod.), e-mail: m.neoralova@hronovsky.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Jiné nutná zručnost při manipulaci s velmi malými dílyPHP_EOL

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Továrnou 1099, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity