Typ nabídky

Operátor výroby, mzda od 32000 - 37000 Kč

referenční číslo: 43568 | aktuálnost: 16.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní a dlouhodobou práci, která Vás bude bavit? Do mezinárodní, automotive společnosti hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor výstupní kontroly, případně dělníka na oddělení lakovny či obrobny. Nástup přímo do kmene společnosti!
Finální kontrolu hotových výrobků před expedicí zákazníkovi Kontrolovat kola vizuálně na vyloučení vad Práce v čistém prostředí Manipulovat s koly na dopravníku (nezvedat, ale přetáčet) Naučíte se rozpoznávat vady dle specifikací Budete se střídat s pracovištěm balení kol a 200% kontroly

Požadujeme

Vysoká míra zodpovědnosti a pečlivosti Schopnost naučit se specifikace zákazníků Dovednost správně rozpoznávat detaily na hotových výrobcích Schopnost samostatně se rozhodovat, ale vycházet dobře i s týmem Ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 2 dny ranní, 2 dny noční, 2 dny odpolední, 2 dny volno Podmínkou je oční prohlídka

Nabízíme

Práci rovnou v KMENI s jistotou dlouhodobé spolupráce Kompletní zaškolení, práce vhodná pro absolventy - vše vás umíme naučit Prémie až 21% každý měsíc 13. a 14. plat 1500 Kč docházkový bonus každý měsíc Dotovaná strava v závodní jídelně Příspěvky na životní a penzijní připojištění 25 dnů dovolené Program Benefit Plus, Multi Sport, Benefit ELA a další Místo pracoviště Ostrava s výbornou dostupností (vlak, MHD), pro zaměstnance mimo region možný příspěvek na ubytování Práci v dobrém, stabilním týmu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl