Typ nabídky

Operátor výroby, mzda od 26500 Kč, nástup do kmene

referenční číslo: 43350 | aktuálnost: 09.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší firmy v průmyslové zóně v Kopřivnici hledáme nové zaměstnance na pozici Dělník ve výrobě - obsluha slévárenských zařízení Nástup přímo do kmene společnosti! Náborový příspěvek 10000 Kč
manipulační činnost při odlévání odlitků v malých kelímkových pecích příprava vsázky Jedná se o velice zajímavou práci v malém týmu

Požadujeme

Fyzická zdatnost Ochota pracovat v nepřetržitém provoze (12 hod. směny) Spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

Mzdu od 26500 Kč Náborový příspěvek 10000 Kč Příplatky za odpolední a noční směny Docházkový bonus 1200 Kč Stravenky v hodnotě 110 Kč Příspěvěk na nápoje 1000 Kč Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní pojištění 5 týdnů dovolené Nástup přímo do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 29 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba