Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby + možnost ubytování

referenční číslo: 53777 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme parťáky na pozici operátora výroby do firmy ve Starých Čivicích.
Odhrotování a kontrola obrobků Seřizování CNC soustruhů Héliová zkouška nepropustnosti Znalost technické dokumentace a měření Komunikace s ostatními úseky Organizace činností vedoucí ke zvyšování jakosti

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání – obor obrábění kovů – VÝHODOU Dobrý zdravotní stav Ochota pracovat ve směnném provozu Praxe na obdobné pozici Flexibilita, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

práci v moderním prostředí 5 týdnů dovolené 13. a 14. mzdu stravenky práci na hlavní pracovní poměr dlouhodobou spolupráci zdarma vstupní lékařská prohlídka servis koordinátora zajištěné ubytování/příspěvek na ubytování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Lýdie Rozínková
+420 731442031]