Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby - montáž a kompletace VYŠKOV (M/Ž)

referenční číslo: 53642 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máme více volných míst!
montážní a kompletační činnost jednoduchá obsluha strojů kontrola kvality

Požadujeme

praxe z výrobní firmy vítána a usnadní zaučení ochotu pracovat na 3 směnný provoz (8hod směny) manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

zázemí perspektivní mezinárodní společnosti nadstandardní příplatky, odměny, stravenkový paušál příspěvek na penzijní připojištění dovolená nad rámec 20 dnů a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 21 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba